Aerofestiwal 2016, Poznań – Ławica

Są wydarzenia, o których nie trzeba wspominać i przypominać w danych grupach. Tak samo jest z aerofestiwalem w Poznaniu, gdzie nawet jak ktoś tam się nie znajdzie i tak choćby trochę liźnie newsów internetowych z niego. Plusem tego, są bez wątpienia „miejsca tematyczne”. Dzięki temu, nie tylko będzie możliwość oglądania z Ziemi [a może z powietrza, jak komuś się uda zrobić pokazowy lot ;)], ale też będzie można się doedukować w obronności kraju przykładowo. Służby mundurowe są tam, by pokazać trochę sprzętu, odpowiedzieć na mniej lub bardziej wnikliwe pytania i dopełniać aerofestiwal w ten sposób. Jest to według mnie, jak najbardziej na plus ze strony pomysłodawców tego, gdzie nie każda formacja może nas interesować, albo ktoś znalazł się tam ze znajomymi, a nie jest jakimś wybitnym pasjonatem lotnictwa. Poza tym, gdyby nie wojsko, lotnictwo mogłoby wyglądać mocno inaczej niż teraz, dlatego fajnie że i w ten sposób cooperują razem i tu.

O aerofestiwalu w Poznaniu, jak i każdym innym znanym w Polsce czy na świecie, można by było pisać i napisać całą książkę, a i tak mógłby pozostać pewien niedosyt. Nie da się o wszystkim wspomnieć, bo pisząc o tym, że na 2019 planuje się nazwiązanie do 100 letniej rocznicy wyzwolenia Lotniska Ławica, można by było wspomnieć, że nastąpi to po roku przerwy w 2018… I tak ciągle, wątki aerofestiwalu mogłyby się mnożyć i mnożyć, dlatego do tych którym pozostał niedosyt, a nie mogą znaleźć się dziś i jutro na lotnisku w Ławicach odsyłam na Instagram aerofestiwalu [gdzie można śledzić zdjęcia i video innych osób z tgo wydarzenia dzięki hashtagowi #Aerofestival2016 ], FB albo na stronę której mam wrażenie, że nikomu nie trzeba przedstawiać niejako.

Trudno oddać ducha lotniczych wydarzeń i tych przeżyć w kilku słowach, ale zawsze alternatywa pozostaje, czy to w newsach różnych stron, czy tradycyjnemu Instagramowi.

Reklamy

Autor: femalepilot

Typowa charakteryzacja jest prosta: studentka lotnictwa i jego pasjonatka, w trakcie dążenia do wymarzonego celu: kapitana Boeing'ów. Ale by nie zamykać się w jednej kategorii, do tego dochodzi fascynacja sportem, a czas z filmami czy serialami, nie jest czasem straconym. Poza tym nie można zapominać o jednej małej, acz bardzo istotnej kwestii: coffee is always good idea

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s